Drobečková navigace

Úvod > O nás

Ing. Alžběta Tichá, jednatelka, bilanční účetní

Pár řádek o mé lásce k systémům a číslům, od studia ekonomie přes praxi v účetnictví
až k daňovému a investičnímu poradenství.

Účetnictví a financím se věnuji od roku 2005, kdy jsem složila státní zkoušky z ekonomie.
Mám ráda dobře fungující systémy a řád a účetnictví mě opravdu baví.

Svým klientům se snažím účetní procesy maximálně zjednodušit a nastavit tak, aby vše klapalo samo, což mně i jim dlouhodobě ušetří spoustu času. Říkám tomu „nastavit systém a opustit ho“, i když své klienty, samozřejmě, neopouštím. Vždy jsem k dispozici, dohlížím, radím a nastavený systém upravuji, je-li třeba.

Těší mě, když klientovi opravím procesní chyby, zbavím ho účetní zátěže z minulosti a dosáhnu toho, aby v účetní závěrce čísla odpovídala skutečnosti. Většina klientů se pak již v  dobře nastaveném systému zvládne o účetnictví do velké míry starat sama, což má pro něj další výhodu v tom, že má o účtech neustálý přehled v reálném čase.

Kromě vedení účetnictví jsem se ve své praxi dostala i k jeho nastavování a kontrole a posléze také ke zhodnocování peněz a investicím. V současné době se proto kromě běžného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence malých a středních firem věnuji také investičnímu poradenství.

Klára Pavlíková – samostatná účetní

Eva Dadáková – účetní asistentka

 

Jste živnostník a účetnictví vás nebaví?

Postaráme se o vaše účty, peněžní deník, fakturaci i daňové přiznání, abyste se vy mohli věnovat tomu, co vás opravdu baví (stejně jako my).

Jste firma a chcete účetnictví outsourcingovat?

Postaráme se o smlouvy a mzdy vašich zaměstnanců, najdeme a odstraníme v účetnictví chyby, aby účetní závěrka seděla, připravíme daňové přiznání, a k tomu všemu na vás budeme milí.